NR. CRT PROFESOR ACTIVITATEA PROPUSA ZIUA SI ORA  LOCATIA        
  1 Rodica Pop Provocarea de a fi profesor marti 8-11 IXC        
  2 Pakai Magdalena In pielea personajului literar preferat marti 8-11 XIE        
  3 Pop Dana In pielea personajului literar preferat marti 8-11 XII E, XII F        
  4 Sorian Liliana Cafeneaua literara marti 8-11          
  5 Galea Mariana Sunt la Simion Barnutiu marti 8-11          
  6 Putovici Tunde Atelier de creatie marti 8-11 IX.B        
  7 Szabo Csilla   marti 8-11          
  8 Fazakas Erika   marti 8-11          
  9 Indrea Viorel Jocuri didactice,limba franceza marti 8-11          
  10 Borota Adriana   marti 8-11          
  11 Progli Reka Simulare examen de limbi marti 8-11          
  12 Mak Lilla Simulare examen de limbi marti 8-11          
  13 Lorincz Tunde Vizionare film marti 8-11          
  14 Martin Ingrid Vizionare film marti 8-11 Cab. Limbi straine        
  15 Nilvan Sorin Matematica distractiva marti 8-11 IXC        
  16 Tămîian Traian Matematica si logica distractiva marti 8-11 XII C        
  17 Gasko Gabriella Matematica distractiva marti 8-11 XII D        
  18 Czenter Eniko Atelier de creatie marti 8-11 VB        
  19 Laslo Ion Utilizarea eficienta a sistemelor de calcul. marti 8-11 labinfo1        
  20 Kiss Ludovic   marti 8-11          
  21 Gozner Robert   marti 8-11          
  22 Zsido Sandor   marti 8-11          
  23 Kepiro Agota Concurs de cultura generala marti 8-11          
  24 Scheurmann Eva Dezvoltarea abilitatilor in intocmirea si sustinerea  materialelor stiintifice/Proiect Fizica Nucleara/XIIA marti 8-11          
  25 Moldovan Nicu Aplicatii ale fizicii in electrotehnica marti 8-11 XIA,C        
  26 Kiss Ildi Excursie de studiu Univ. din Debrecen marti 8-11          
  27 Rusu Codruta Prezentari Power Point-O viata sanatoasa, intr-un mediu sanatos marti 8-11          
  28 Mentiu Gabriela Sarbatorirea Lunii Padurii marti 8-11 Gradinita cu PP nr. 2 Carei        
  29 Mocanu Alina   marti 8-11          
  30 Madai Lucian  Pe urmele strabunilor marti 8-11 12E        
  31 Madaras Monica Atelier de creatie marti 8-11 IX A        
  32 Donca Anamaria Gastronomie in Europa marti 8-11  X F        
  33 Gabor Angela Excursie de studiu Univ. din Debrecen marti 8-11          
  34 Likker Erika   marti 8-11          
  35 Onodi Eniko Insotire lot olimpic Mangalia marti 8-11 Mangalia        
  36 Tineghe Adrian Matematică&Logică distractive marti 8-11 XII C        
  37 Heveli Laszlo Sincope in comunicarea interumana marti 8-11 Sala festiva        
  38 Redai Krisztina Economia in viata cotidiana marti 8-11 X D        
  39 Herman Csaba   marti 8-11          
  40 Nintas Razvan Campionat  de fotbal LTC marti 8-11 Sala de sport        
  41 Lorincz Szilveszter   marti 8-11          
  42 Pasca Vlad   marti 8-11          
  43 Erli Maria Pictura pe sticla marti 8-11 CDI        
  44 Iacobut Alina Excursie de studiu Univ. din Debrecen marti 8-11 IX A        
  45 Erdei Anita Curs de prim ajutor marti 8-11          
  46 Rodica Pop Provocarea de a fi profesor marti 11-14 XC        
  47 Pakai Magdalena Vizionare de film dupa opere literare marti 11-14 XIE        
  48 Pop Dana Vizionare de film dupa opere literare marti 11-14 XI F, XII E, XII D        
  49 Sorian Liliana Sa descoperim istoria locala :castel, sinagoga marti 11-14          
  50 Galea Mariana Sunt la Simion Barnutiu marti 11-14          
  51 Putovici Tunde Vizionare film marti 11-14 IX.B        
  52 Szabo Csilla   marti 11-14          
  53 Fazakas Erika   marti 11-14          
  54 Indrea Viorel Teatrul,oglinda vietii marti 11-14          
  55 Borota Adriana Simulare examen de limbi marti 11-14          
  56 Progli Reka Simulare examen de limbi marti 11-14          
  57 Mak Lilla Simulare examen de limbi marti 11-14          
  58 Lorincz Tunde Vizionare film marti 11-14          
  59 Martin Ingrid Sunt la Vasile Lucaciu marti 11-14          
  60 Nilvan Sorin   marti 11-14          
  61 Tamaian Traian Matematica distractiva marti 11-14 XA        
  62 Gasko Gabriella Rationamente logice in viata de zi de zi marti 11-14 XB        
  63 Czenter Eniko Atelier de creatie marti 11-14 VB        
  64 Laslo Ion Siguranta pe internet marti 11-14 labinfo1        
  65 Kiss Ludovic   marti 11-14          
  66 Gozner Robert   marti 11-14          
  67 Zsido Sandor   marti 11-14          
  68 Kepiro Agota Atelier de creatie marti 11-14          
  69 Scheurmann Eva Dezvoltarea abilitatilor in intocmirea si sustinerea  materialelor stiintifice/Proiect Fizica Nucleara/XIIC marti 11-14          
  70 Moldovan Nicu   marti 11-14          
  71 Kiss Ildi Excursie de studiu Univ. din Debrecen marti 11-14          
  72 Rusu Codruta Prezentari Power Point-O viata sanatoasa, intr-un mediu sanatos marti 11-14          
  73 Mentiu Gabriela Plantari de arbori si insamantari in recipiente reciclate marti 11-14 Centrul de Integrare "Stella Maris"        
  74 Mocanu Alina Atelier inspirat din istoria si geografia locului marti 11-14 Castelul Karoly        
  75 Madai Lucian Pe urmele strabunilor marti 11-14 12F        
  76 Madaras Monica Atelier inspirat din istoria si geografia locului marti 11-14 Castelul Karoly        
  77 Donca Anamaria Gastronomie in Europa marti 11-14 X F        
  78 Gabor Angela Excursie de studiu Univ. din Debrecen marti 11-14          
  79 Likker Erika   marti 11-14          
  80 Onodi Eniko Insotire lot olimpic Mangalia marti 11-14 Mangalia        
  81 Tineghe Adrian Puterea morală a naturii umane (dezbatere): documentare – filmul ”Ostrov” în regia lui Pavel Lungin  marti 11-14 X C        
  82 Heveli Laszlo   marti 11-14          
  83 Redai Krisztina SUNT LA BARNUTIU marti 11-14          
  84 Herman Csaba   marti 11-14          
  85 Nintas Razvan Campionat de fotbal LTC marti 11-14 Sala de sport        
  86 Lorincz Szilveszter   marti 11-14          
  87 Pasca Vlad   marti 11-14          
  88 Iacobut Alina Excursie de studiu Univ. din Debrecen marti 11-14 IX A        
  89 Erli Maria   marti 11-14          
  90 Erdei Anita Atelier de creatie marti 11-14